اجاره خودرو يا خريد خودرو


اجاره خودرو اجاره ماشين اجاره خودرو ارزان اجاره خودرو يا خريد خودرو يكي از سوالاتي است كه در مواقعي خاص ممكن است به فكر بسياري از افراد برسد و ذهن آن ها را درگير كند كه در چه شرايطي اجاره خودرو بهتر از خريد آن است. حقيقت اين است در بسياري از موقعيت هاي خاص اجاره ماشين راهي به صرفه تر از خريد آن است.انتخاب بين اجاره خودرو يا خريد خودرو
با توجه به شرايط فعلي و نوسانات ارزي همگي شاهد اين موضوع هستيم كه قيمت خودرو هاي داخلي و خارجي به طرز سرسام آوري افزايش پيدا كرده اند. به همين دليل بيشتر از قبل بايد شرايط خود را براي خريد خودرو سبك سنگين كنيد.

اجاره خودرو یا خرید خودرو

حال اگر شما واقعا قصد خريد ماشين داريد پيشنهاد ما اين است كه  با استفاده از خدمات اجاره خودرو، همان مدل ماشيني كه قصد خريدن آن را داريد براي حداقل سه روز اجاره كنيد و با آن در خيابان هاي شهر رانندگي كنيد. اين روش بهترين راه براي اين است كه تصميم بگيريد كه به عبارتي آيا ماشين مورد نظرتان خوش قلق است و با آن راحت هستيد تا بخواهيد هزينه اي را براي خريد آن پرداخت كنيد.

اجاره خودرو يا خريد خودرو در شهر هاي بزرگ
خريد خودرو در شهر هاي بزرگ ممكن است براي عده اي به دغدغه تبديل شود. اگر شما جز آن دسته افرادي هستيد كه محل كارتان در مركز شهر تهران است مانند مناطقي از جمله ميدان انقلاب، ميدان فردوسي كه در محدوده طرح ترافيك قرار دارند قطعا خريد ماشين و رفت و آمد هر روزه در اين نواحي با خودرو شخصي به هيچ وجه به صرفه نخواهد بود.

با توجه به تعرفه جديد طرح ترافيك كه در شهر بزرگ تهران اجرا مي شود شما براي وارد شدن به محدوده طرح ترافيك بايد روزانه 368000 ريال پرداخت كنيد. حال متوجه اين موضوع شديد كه در ماه چه هزينه زيادي را بايد جدا از بيمه و بنزين و ديگر هزينه هاي خودرو خود بپردازيد.

حال پيشنهاد ما براي شما اين است كه براي رفت و آمد به محل كار خود از وسايل نقليه عمومي استفاده كنيد و براي مواردي مانند سفر هاي جاده اي و ديگر شرايط خاص به اجاره خودرو ارزان از شركت هاي معتبر اجاره خودرو بپردازيد.
نوشته شده توسط mahdi | ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۴:۳۳ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |