اجاره خودرو در فصل زمستان


اگر براي سفر هاي زمستاني خود قصد اجاره خودرو داريد و مي خوهيد مسافت به نسبت طولاني را در جاده هاي بين شهري ايران به رانندگي بپردازيد، بايد نكات ايمني بيشتري را به نسبت سفر در فصل هاي ديگر رعايت كنيد. در كل با فرا رسيدن فصل زمستان و بارش باران و برف و لغزنده شدن معابر و خيابان هاي شهر، تمامي رانندگان بايد با احتياط و دقت بيشتري رانندگي كنند.


چرا اجاره خودرو در فصل زمستان
خودرو هاي شخصي به دليل تردد روزانه در داخل شهر ممكن است براي سفر در جاده هاي لغزنده بين شهري مناسب نباشند. به همين دليل شما با اجاره خودرو براي سفر هاي زمستاني خود به هر كدام از شهر هاي ايران مي توانيد اين اطمينان را داشته باشيد كه خودرويي كه از شركت اجاره خودرو دريافت مي كنيد از نظر فني كاملا سالم بوده و مناسب ترين گزينه براي سفر جاده اي شما خواهد بود تا بهترين تجربه را از اجاره خودرو براي سفر هاي زمستاني را به دست آوريد.

اجاره خودرو در فصل زمستان

اگر مي خواهيد خودرويي را اجاره كنيد، در ابتدا بايد وضعيت كلي وسيله نقليه را بررسي كنيد. شركت اجاره ماشين بايد به شما اين اطمينان را بدهد كه ماشين شما از همه لحاظ از جمله سلامت باتري، ضد يخ داخل رادياتور، روغن موتور، چراغ هاي ماشين و چرخ هاي اتومبيل و سيستم هاي ترمز و گرمايشي و ديگر موارد كاملا چك شده است.

علاوه بر اين موارد شما هنگامي كه به اجاره ماشين با راننده يا بدون راننده مي پردازيد، شركت اجاره خودرو بايد وسايل لازم براي رانندگي در جاده هاي برفي و لغزنده را در اختيار شما قرار دهد كه از جمله مهم ترين آن ها مي توان به زنجير چرخ و جعبه ابزار اشاره كرد.

اگر هم براي سفر خود قصد اجاره ون را داريد، باز هم شركت اجاره خودرو تمامي لوازم و ابزار مورد نياز را در اختيار شما خواهند گذاشت تا سفر بي خطري را كنار عزيزانتان داشته باشيد.

توصيه هاي ايمني براي اجاره خودرو در فصل زمستان
حتما قبل از شروع سفر، وضعيت مسير خود را با شماره تلفن گوياي 141 چك كنيد.

اگر خودتان راننده ماشين هستيد، حتما با سرعت مطمئن رانندگي كنيد و مسافت بيشتري را براي ترمز اختصاص دهيد.

در جاده هاي لغزنده و مه گرفته، فاصله خود را با ماشين جلويي افزايش دهيد.

البته لازم به ذكر است اگر به فكر اجاره ماشين در اختيار باشيد مي توانيد با خيال راحت تري سفر خود ر آغاز كنيد، زيرا چك كردن و رعايت تمامي توصيه هاي ايمني بر عهره راننده ي شما خواهد بود.

نوشته شده توسط mahdi | ۵ دى ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۴:۱۶ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |