اجاره ماشين عروس كلاسيك و انواع آن


اجاره ماشين براي مراسم هاي عروسي از خدماتي است كه در هر زمان از سال مشتريان خودر را دارد و همچنين شركت ها و موسسات اجاره ماشين در تلاش و تكاپو براي ارائه بهترين خدمات به زوج هاي جوان براي برگزاري زيباترين شب زندگي شان هستند. 


تا سال هاي اخير، مي توان گفت تمامي عروس و داماد ها علاقه داشتند كه براي شب عروسي خود، ماشين هاي لوكس و مدل بالا مانند بي ام و و يا بنز اجاره كنند و شبي خاطره انگيز را براي خود رقم بزنند.

اجاره ماشین عروس کلاسیک و انواع آن

اما امروزه انگار كه اين ماشن هاي مدل بالا كمي محبوبيت خود را از دست داده اند و بسياري از زوج ها به دنبال اجاره ماشين عروس كلاسيك هستند.

خودرو هاي كلاسيك به دليل ظاهر قديمي و خاص شان و حس نوستالژي كه ايجاد مي كنند، مي توانند براي عكاسي و فيلم برداري مراسم عروسي بسيار خاص و متفاوت ظاهر شوند و هم چنين رانندگي با اين ماشين ها در خيابان هاي شهر قطعا تجربه تكرار نشدني خواهد بود.

البته كه پيشنهاد ما اين است كه هنگام اجاره ماشين عروس كلاسيك، از خدمات اجاره ماشين در اختيار استفاده نماييد، زيرا رانندگي با اين دسته از ماشين ها ممكن است براي شما سخت باشد و رانندگان تعليم ديده مي توانند به راحتي در سطح شهر رانندگي كرده و شما با خيال راحت از شب رويايي خود لذت ببريد.

هم چنين بهتر است اگر مراسم شما در شهر تهران يا حومه شهر است، با اجاره ماشين عروس تهران هزينه كمتري را هنگام كرايه ماشين خرج كنيد.

انواع خودرو هاي كلاسيك براي اجاره ماشين عروس
خودرو هايي كه امروزه براي اجاره خودرو كلاسيك در اختيار مشتريان قرار مي گيرند، اصولا خودرو هايي هستند كه در دوره ي خود بسيار محبوب بوده اند. از جمله ي آن ها مي توان به خودرو هاي زير اشاره كرد:

Volkswagen Beetle

Cadillac

بنز هاي مدل سال هاي 1900

 Chevrolet

Buick
نوشته شده توسط mahdi | ۱۷ دى ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۰:۲۴ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |